Rada Programowa i Komitet Organizacyjny zapraszają do udziału w X Krajowych Warsztatach Kompatybilności Elektromagnetycznej.

Warsztaty odbędą się w dniach od 24 do 26 czerwca 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 8 (budynek D-20).

Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej są konferencją o charakterze szkoleniowym i naukowym, popularyzującą problematykę badania i zapewniania kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) urządzeń, systemów i instalacji. Warsztaty są także forum wymiany wiedzy i doświadczeń dla osób ze środowisk: akademickiego, naukowego, badawczego i przemysłowego, które to forum sprzyja nawiązywaniu wzajemnych kontaktów oraz współpracy przy rozwiązywaniu problemów kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń, systemów i instalacji.

W programie X Krajowych Warsztatów EMC w 2015 roku przewidziano omówienie zagadnień związanych z: publikacją nowej Dyrektywy EMC; testowania EMC urządzeń oświetleniowych; jakości energii elektrycznej (w zakresie objętym normami EN 61000-4-19 i EN 61000-4-16 i powiązanie z PLC); planowanymi zmianami standaryzacyjnymi (np. w normach EN 61000-4-5 oraz EN 61000-4-6), lukami standaryzacyjnymi w zakresie testowania urządzeń oświetleniowych i AGD; wymagań i metod testowania zapadów i przerw napięcia zasilania AC i DC, ochronny ludzi i środowiska przed ekspozycją na pola EM. Zaplanowano także porównania międzylaboratoryjne w zakresie pomiarów pola elektromagnetycznego.Lokalizacje osób odwiedzjcych stronę

Locations of visitors to this page

Organizatorzy:


Sponsorzy:
Partnerzy:Patronat medialny:Komunikaty:

2015-06-22 - Dostępny ostateczny program konferencji
2015-06-23 - Informacja o parkingach
2015 © Warsztaty EMC              Ostatnia modyfikacja: 22 czerwca 2015 r.